Děláme to jinak 2018-10-11T16:16:52+00:00

Obchodní Model

Jediný model v oboru, který si můžete pořídit na splátky.

Chápeme, jak je pro firmu důležité pozitivní cashflow. Proto jsme vyvinuli bezúročný splátkový plán, který je flexibilní až na dobu 36 měsíců.

Marketingové workshopy

Poskytujete vynikající služby a rádi byste oslovili co nejvíce lidí, ale potřebovali byste k tomu marketingovou podporu?

Žádný problém, jednou za měsíc pořádáme Marketingové workshopy, na které zveme naše klienty a předáváme jim znalosti našich marketingových odborníků, o tom jak propagovat firmu.

Klinická zaškolení

Máte nové zaměstnance a nemáte čas je zaškolit na používání zařízení? Žádný problém, zaškolíme je pro vás. Jednou za měsíc pořádáme Klinická zaškolení pro naše klienty a jejich zaměstnance.

Skvělý záruční program

Pracovali jste se zařízením a objevila se porucha. Zavolali jste firmě, od které jste zařízení koupili. Ti vám buď nezvedali telefon, nebo řekli, že přijedou za měsíc. Stalo se vám už něco podobného?

Proto jsme velmi hrdí na náš servisní tým. Bezplatné náhradní díly posíláme do druhého dne. Opravy provádíme během 24 hodin a v případě zájmu poskytujeme zdarma po dobu opravy dočasné náhradní zařízení.

Závěrem lze říct, že naše filozofie je jednoduchá. Vždy klademe zákazníka na první místo, naše zaměstnance na druhé a společnost na třetí. To je Venus Concept. Jsme odhodláni plnit naše sliby. Doufáme, že nám v budoucnu poskytnete privilegium stát se vaším obchodním partnerem.

Kontakt