Venus Velocity 2018-12-04T11:04:17+00:00
Venus Velocity zařizení pro odstranění chloupků

Venus Velocity je univerzálnější a jednodušší na použití než jakékoliv jiné zařízení a používá procedury, které jsou rychlejší, poskytují méně nepohodlí a jsou bezpečné pro všechny typy pleti.

Venus Velocity logo

ULTRARYCHLÝ A SILNÝ SYSTÉM PRO TRVALOU LASEROVOU EPILACI

Venus Velocity™ je nejnovějším diodovým laserem s vlnovou délkou 800 nm, jednička na trhu v oboru permanentního odstranění chloupků, stejně jako léčba pro pseudofolliculitis.

Vlnová délka 800 nm a revoluční systém okamžitého chlazení zaručuje, že diodový laser Venus Velocity™ poskytuje optimální rovnováhu mezi vysokou absorpcí chromanového melaninu a hlubokým pronikáním do kůže. Díky tomu jde o bezpečný nástroj pro použití na všech typech pleti, včetně těch s opálením.

DIODOVÁ LASEROVÁ EPILACE

NA OBLIČEJ A TĚLO

RYCHLÁ NÁVRATNOST INVESTICE

ZÁRUKA 3 ROKY

Chcete získat nezávaznou cenovou nabídku? V tom případě nás neváhejte kontaktovat!

Kontakt

SVĚTOVÁ STATISTICKÁ DATA PRO EPILACI

Odstranění vlasů (HR) byla třetí nejvyhledávanější neoperační kosmetická procedura v letech 2014 a 2015 a je u ní největší meziroční nárůst v oblíbenosti – o 37 %. Epilace se rychle stává službou „pro všechny“.

Kombinace vysokého špičkového výkonu o 2400 W, umožňující vysokou saturaci energie (až 100 J/cm2) a krátkodobé impulsy umožňují bezpečné a účinné odstranění chloupků.

Trvalá epilace - statistika

REVOLUČNÍ REFLEKČNÍ SYSTÉM

Měří teplotu aplikátoru 1 000krát za sekundu. Udržuje aplikátor po celou dobu trvání procedury ve stálé teplotě,  aby byl postup bezpečný a nezpůsobil bolesti nebo nepříjemné pocity. Díky tomu dochází k dodržování předepsaného režimu, zvýšení spokojenosti a poptávky pacientů.

Není třeba žádný čas navíc pro vychladnutí, což vede k vyšší produktivitě vaší kliniky.

Venus Velocity aplikátor

ERGONOMICKÝ APLIKÁTOR S TŘEMI VYMĚNITELNÝMI HLAVICEMI

Venus Velocity hlavice

Co skutečně odlišuje Venus Velocity ™ od jiných zařízení na trhu je volba mezi třemi vyměnitelnými hlavicemi: velká – 7 cm2, střední – 3,5 cm2 a malá – 1,7 cm2. Každá hlavice bez problémů padne do jediného lehkého aplikátoru. Díky tomu nemáte potřebu pořizovat různé další aplikátory nebo objemné a drahé vyměnitelné součástí, které jsou zase vhodné na jiné oblasti těla, jako je tomu u většiny zařízení na trhu.

Ergonomický aplikátor Venus Velocity je navržen tak, aby mohl být používán dlouhé hodiny s minimálním rizikem chronického traumatu nebo únavy terapeuta.

MULTIFUNKČNÍ S DVĚMA REŽIMY:

Režim SLIDE, ve kterém se aplikátor pohybuje hladce a plynule po ošetřované ploše, aplikuje krátké impulsy s vysokou opakovací frekvencí, což vede k vysokému průměrnému výkonu, plnému pokrytí a většímu pohodlí pacienta. V režimu SLIDE mohou nižší výkon a intenzivní chlazení dosahovat efektních procedur.

Režim PULSE aplikuje vyšší energii na tkáně při nižší opakovací rychlosti. Díky tomu je dosaženo vyšší klinické účinnosti a je zapotřebí menšího počtu sezení.

Slide režim - trvala epilace
Pulse režim pro odstranění chloupků
Odstranění chloupků Venus Velocity předOdstranění chloupků Venus Velocity po
Odstranění chloupků nohy Venus Velocity předOdstranění chloupků nohy Venus Velocity po
Odstranění chloupků záda Venus Velocity předOdstranění chloupků záda Venus Velocity po
Odstranění chloupků prsa Venus Velocity po
Venus Concept logo

PŘIPOJTE SE S NÁMI

+420 720 981 622

KONTAKT

Venus Concept

Czech Republic

tihomir@venusconcept.com

Chcete si přístroj vyzkoušet?