Reference 2018-10-11T16:18:43+00:00

Svědectví zákazníka ze záhraníčí

Dr. Harold Lancer – Lancer Dermatology

“Venus Concept je hlavní společnost, která slouží jako most mezi péči o pleť doma a postupy, které provádíme v ošetřovně. Společnost je spolehlivá a vždy, když máme nějaké technické problémy, odpoví a řeší je velmi rychle. Jsme opravdu velmi spokojený. ”

Dr. Jason Emer

“Dalším úžasným přínosem pro naše pacienty a naši praxi je, že Venus Legacy™ je tak synergický se všemi ostatními léčbami, které používáme. Například používám Venus Legacy™ po každé liposukci, protože máme lepší výsledky. Snižuje otoky a napomáhá zpevnění kůže. Také doporučujeme všem našim pacientům, kteří dostanou laserovou léčbu, aby také zlepšili zpevnění své kůže. Není divu, že nazývají Venus Legacy™ hnací sílou.

“Venus Concept je vznikající globální společnost, která vytváří některé z nejnovějších, nejbezpečnějších a nejúčinnějších technologií – a rád s nimi pracuji! Mám rád, že se rozvíjí, podobně jako já. Jdou napřed, aby získali nejnovější vědu a nejlepší vědce a spojili je. ”

Tess Mauricio – M Beauty Clinic

Pacienti dostávají pozoruhodné výsledky od VenusViva™. Hledají mladší vzhled bez operace, a nevadí jim malý prostoj. Mluvím asi o dvou dnech, kdy jsou mírně červení… to je minimální prostoj pro takové dramatické výsledky.”

“Venus Legacy™ tónuje, zpevní obličej a zlepšuje strukturu krku a hrudi s výsledky, které každý může vidět ihned. Bez bolesti a absolutně bez přestávky, zní to až moc dobře, aby to byla pravda! Ale naši pacienti mohou nanést svůj make-up vyrazit na akci tentýž den.”