Technologie 2018-11-04T19:21:43+00:00

NanoFrakční Radiofrekvence

Nanofrakční rádiová frekvence vytváří na povrchu pokožky mikro popáleniny, díky tomu se stimuluje obnova a odstranění všech hrbolků, jako jsou jizvy, široké póry, vrásky a strie.

Naš přístroj, který použivá NanoFrakční RF

Venus Viva

Multipolarní radiofrekvence

Multipolární rádiová frekvence zahřívá všechny vrstvy pokožky stimulací tvorby kolagenu a elastinu pro zpevnění pokožky. Během toho udržuje teplotu mezi 42-45 stupni, což vede ke snížení celulitidy a akumulaci tuku.

Naše přístroje, které použivají Multipolarní RF

Venus Legacy
Venus Viva
Venus Freeze Plus

Pulzovaná elektromagnetická pole (PEMF)

Pulzovaná elektromagnetická pole zvyšují krevní oběh a stimulují produkci nové kapilární sítě pro dobře celkově krásnou a zdravou pokožku.

Naše přístroje, které použivají PEMF

Venus Legacy
Venus Viva
Venus Freeze Plus

VariPulse – Vakuum

Umožňuje regulovanému pulsnímu sání hluboké proniknutí energie do tkání. Dále je díky této technologii možná lymfodrenáž a stimulace krevního oběhu.

Naš přístroj, který použivá vakuum

Venus Legacy

Diodový laser

Impulsy jsou přitahovány pigmentem vlasových folikulů – melaninem, vlasy jsou napadány teplem a okolní tkáň není ovlivněna. Diody jsou typické velmi rychlými a opakovanými impulsy, které dokáží v krátkém čase pokrýt velkou plochu.

Naš diodový laser

Venus Velocity

Promluvte si s expertem.

Zjistěte více informací o naší technologii, kontaktujte nás a zarezervujte si konzultaci zdarma u našeho klinického instruktora.

Kontakt