VENUS FREEZE PLUS 2018-10-14T13:16:26+00:00
Přístroj pro odstranění celulitidy Venus Freeze plus

Radiofrekvenční kosmetický přístroj na obličej a tělo

Venus Freeze Plus™ je snadno pracující estetickou platformou s certifikátem bezpečnosti a výkonu FDA pro neinvazivní zmenšení vrásek a zpevnění kůže. Postupy jsou mimořádně příjemné, bez zotavování a jsou vhodné pro všechny typy pleti. Přístroj má aplikátory na obličej a tělo, takže je přizpůsobitelný pro všechny nerovností.

VYHLAZENÍ VRÁSEK A ODSTRANĚNÍ CELULITIDY

NA OBLIČEJ A TĚLO

CERTIFIKOVÁNO FDA

ZÁRUKA 3 ROKY

JAK FUNGUJE?

SYNERGICKÁ AKTIVITA MULTIPOLIENTNÍ RADIOVÉ FREKVENCE A PULSUJÍCÍHO MAGNETICKÉHO POLE

Synergická kombinace multipolární radiofrekvence (tepelných účinků) a pulzujícího elektromagnetického pole (neohřívací účinek) vede k napnutí, po němž následuje neo-kolagenace. Díky synergickému účinku dvou nejmodernějších technologií estetické medicíny má Venus Freeze Plus ™ neuvěřitelný účinek na pokožku, a to i v nejobtížnějších oblastech léčby. Radiofrekvence přímo stimuluje fibroblasty a je známo, že pulzující elektromagnetické pole stimuluje angiogenezi a indukuje proliferaci fibroblastů uvolněním růstového faktoru FGF-2, což vede ke zvýšené syntéze kolagenu. Venus Freeze Plus nabízí řadu řešení pro tělo.

Účinkem multipolárního RF je impulz pulzního magnetického pole (PEMF), který je prováděn pomocí elektrodového aplikátoru. Magnetická pole mají prokazatelné výsledky při stimulaci regeneračních procesů v kůži a používají se v konvenční medicíně po celá desetiletí. Radiofrekvence přímo stimuluje fibroblasty ke zvýšení syntézy kolagenu, zatímco magnetické pole stimuluje fibroblasty a produkuje nový kolagen uvolněním růstového faktoru FGF-2.

Venus Freeze + zaručuje bezpečnost a pohodlí pacienta, stejně jako mnohem vyšší úroveň předvídatelnosti a spolehlivosti výsledků než ostatní známé přístroje na trhu. Procedury nejsou bolestivé, nevyžadují žádné období pro rekonvalescenci a jsou bezpečné pro všechny typy pleti. Venus Freeze Plus ™ je ideální systém pro každého, kdo chce vstoupit do oblasti estetické medicíny.

AUTOMATICKÁ REGULACE TEPLOTY

Automatická regulace teploty (ATC) umožňuje terapeutovi snadno zvolit požadovanou teplotu vhodnou pro daného pacienta a ošetřovanou oblast. Pomáhá udržovat konstantní terapeutickou teplotu během procedury.

Venus Freeze plus obrazovka

MĚŘTE OKAMŽITOU TEPLOTU

Aplikátory Venus Freeze Plus ™ jsou vybaveny vestavěnými snímači, které umožňují sledování okamžité teploty a snadno a okamžitě detekují teplotní profil pokožky.

Sledování okamžité teploty

DVA APLIKÁTORY: DIAMOND COLLAR ™ PRO MALÉ LÉČEBNÉ ZÓNY A TRIPOLAR ™ PRO VĚTŠÍ

Venus Freeze Plus™ má dva aplikátory: DiamondPolar™ pro menší oblasti ošetření a OctiPolar™ – pro větší plochy. A dva ergonomicky navržené aplikátory jsou patentovány technologií Venus Concept (MP)2, která kombinuje multipolární radiofekvenci a pulzující elektromagnetické pole.

Tyto dva lehké a ergonomické aplikátory jsou založeny na naší patentované technologii (MP)², která kombinuje ověřenou účinnost multipolární radiofrekvence a pulzujícího elektromagnetického pole. Zařízení má dvě pokročilé bezpečnostní funkce – monitorování okamžité teploty a automatické řízení teploty – pro zvýšení bezpečnosti pacientů a pro snadnější použití obsluhy.

DIAMONDPOLAR™

 • Speciální design určený pro malé oblasti (obličej, krk, výstřih)
 • Extrémně lehký a pohodlný
 • Elektroda se strukturou diamantů umožňuje snadný přístup do nejtěžších a nejjemnějších oblastí
Aplikátor pro ošetření obličeje Diamondpolar

OCTIPOLAR™

 • Určeno pro velké plochy
 • Speciální design a tvar pro pohodlnou práci
 • Velký povrch ~ 24 cm² pro snadné a rychlé pokrytí velkých ošetřovaných oblastí
 • Vybaveno integrovaným teploměrem pro regulaci teploty
Aplikátor pro ošetření těla Octipolar
ZPEVNOVÁNÍ POKOŽKYVYHLAZENÍ VRÁSEK
 • Napíná a vyhlazuje uvolněnou pokožku
 • Mladistvý a svěží vzhled
 • Odstraňuje hluboké vrásky
 • Vyhlazuje jemné linky
Zpevnění pokožky předZpevnění pokožky po
Redukce tuků před - Venus Freeze PlusRedukce tuků po - Venus Freeze Plus
Venus Freeze Plus - Formování postavy předVenus Freeze Plus - Formování postavy po
Zpevnění pokožky břicha předZpevnění pokožky břicha po
Venus Concept logo

PŘIPOJTE SE S NÁMI

+420 720 981 622

KONTAKT

Venus Concept

Czech Republic

tihomir@venusconcept.com

Chcete si přístroj vyzkoušet?