Sdílet článek.

5 tipů pro krásu pro báječnou kůži

Ukažte své pleti trochu lásky

Vykročíme z léta, můžete si všimnout změn na kůži. To proto, že většina lidí má kombinaci pokožky, která má v létě tendenci se mastit a v zimě vyschnout. Chcete-li, aby se Vaše pokožka cítila svěží a hladká, budete muset osvětlit každé suché místo a začít začleňovat více hydratačních krémů do vašeho rutinní péče o pleť.

Stejně důležité jako čištění je, že některé čisticí prostředky mají přísady, které vysouší pleť příliš mnoho, což může způsobit, že Vaše pokožka bude nadměrně kompenzovat produkcí přebytečného akné způsobujícího oleje. Vyhýbejte se produktům s vysokou koncentrací alkoholu a octa a použijte místo toho méně vysoušecích ingrediencí, jako je růžová voda, zředěný čajovníkový olej bez alkoholu. Můžete také konzultovat s dermatologem jakými přípravky omladit pokožku, kterou mohou jak očistit, tak zvlhčit.

Mějte hladkou pleť bez stresu

Nyní, když se ochlazuje počasí a vrstvy oblečení se opět vrátí, zmenší se tlak,  aby Vaše nohy byly hladké a bez vlasů. Pro mnoho lidí je to velká úleva. Holení, voskování a trýznění mohou být dráždivé a časově náročné, zvláště pokud máte citlivou pokožku.

Pokud chcete zachovat ten hedvábný a hladký pocit, aniž byste museli vypořádat s nevhodnými možnostmi odstranění chloupků, pak je tento podzim ideální příležitostí k zahájení léčby a odstranění vosků a holicích strojků. Odstranění chloupků s diodovým laserem je rychlé a snadné, bez přestávek, takže se můžete po léčbě vrátit zpět do rutiny.

Zařte i bez sluníčka

Ačkoli příliš mnoho slunce může ublížit kůži, trochu slunečního světla je v pořádku. Vzhledem k tomu, že počasí je chladnější, může být pro Vaši kůži obtížné dostat dostatek slunečního světla k produkci vlastního vitamínu D. Tento malý sluneční svit začíná produkcí vitaminu D, která přispívá ke zdravému růstu kožních buněk a pomáhá bojovat proti volným radikálům, může způsobit předčasné stárnutí.

Na podzim udržujte svou kůži pocit a vypadá co nejlépe, když užíváte doplňky vitaminu D a konzumujete potraviny bohaté na vitamín D, jako jsou ryby a mořské plody, sójové a mandlové mléko a obohacené šťávy.

Osvěžte poškozenou kůži

Zatímco trochu slunečního světla může pomoci pokožce zůstat jasnou a zdravé, příliš mnoho slunečního záření může být škodlivé. A je zábava, trávit čas na letním slunci, a je snadné to přehnat. Bez přiměřené ochrany proti slunci po celý rok, UV záření poškodí tvorbu kolagenu a elastinu – stavební kameny pevné, mladistvě vypadající pleti.

Teď, když léto končí, je čas na to, abyste uzdravili pokožku a zvrátili známky stárnutí způsobené poškozením sluncem

Fotofacial léčba je nejlepší způsob, jak revitalizovat stárnoucí pokožku a zvrátit známky poškození sluncem.

Začněte nastavením cílů

Aktivní podzimní spěch je skvělý čas jak začít pracovat na cílech Vašeho těla. Vychutnejte si fitness! Najděte si nového kamaráda na cvičení, nastavte nový cvičební plán a udělejte si čas, abyste se sami sebe každou chvíli hýčkali

Nenechte se odradit, pokud stále bojujete se stejnými tvrdohlavými výmysli jako před létem – vždycky existují nějaké náročné cíle, které je nemožné dosáhnout. V těchto případech může být Vaším nejlepším řešením ošetření tvarování těla s energetickými zařízeními. Používají technologii rádiových frekvencí k bezpečnému a pohodlnému odbourání tvrdých tukových buněk a vyhlazení, takže můžete zastavit stres po celulitidě a začít milovat svůj vzhled ještě tento podzim!

Sdílet článek.

2018-10-04T09:13:29+00:00
shares