• Venus Legacy lymfodrenáž

Sdílet článek.

Nejčastěji pokládané otázky o Venus Legacy™

Jak stárneme, naše tělo samozřejmě začne produkovat méně kolagenu a ukládá více tuku, což vede k větší šanci na vrásky, povyslé pokožky a dokonce celulitidy. Při hledání způsobů, jak bojovat s těmito známkami stárnutí, se můžete setkat s Venus Legacy™, ale možná Vás zajímá, jestli je tato léčba pro Vás vhodná. Níže jsou uvedeny odpovědi na nejčastější dotazy týkající se Venuše Legacy™, které vám pomohou při informovaném rozhodování.

Je tato léčba pro každého?

Tato léčba může být ideálním řešením pro každého, kdo má celulitidu a/nebo přebytečný tělesný tuk, o kterém se nemůže zdát, že se zbaví pouze dietou a cvičením. Podobně, Venus Legacy™ může pomoci zlepšit vzhled pokožky, která začíná ztrácet pružnost a vykazuje časné známky prohnutí a vrásek. Z bezpečnostních důvodů nemusí mít někdo s následujícími podmínkami léčbu přípravkem Venus Legacy™:

  • Aktivní zánět a/nebo infekce v okolí oblasti léčby
  • Aktuální nebo historie rakoviny
  • Degenerativní neurologické onemocnění nebo jakákoli jiná onemocnění v oblasti léčby, která je stimulována teplem (například herpes)
  • Interní defibrilátor nebo kardiostimulátor
  • Kovové implantáty (mimo zubní) v oblasti léčby nebo v okolí
  • Nekontrolovaná porucha štítné žlázy
  • Křečové žíly
  • Těhotenství nebo podstupují postupy IVF
  • Kožní autoimunitní onemocnění
  • Silikonové implantáty a/nebo injekce v oblasti

Funguje toto ošetření i na tmavší pleť?

Absolutně! Venus Legacy™ využívá pokročilou technologii rádiových frekvencí k bezpečnému a pohodlnému ohřevu tkáně pod povrchem pokožky. Technologie rádiových frekvencí byla prokázána jako bezpečná a účinná pro všechny tóny pleti, dokonce i pro tmavší pleť.

Musím udělat něco, abych se připravil na léčbu?

Příprava na léčbu přípravkem Venus Legacy™ je jednoduchá. Vyčistěte kůži před schůzkou. Nepoužívejte krémy nebo make-up na ošetřovanou oblast před ošetřením. Konečně nezapomeňte odstranit veškeré šperky kolem oblasti ošetření.

Jak dlouho trvá léčba?

Jediná návštěva obvykle trvá mezi 15 a 30 minutami, což znamená, že je dostatečně rychlá na to, abyste si během přestávky na oběd naplánovali procedury!

Jaké je ošetření? Bude to bolestné?

Venus legacy ošetření je úplně bezpolestné

Během léčby se aplikátor pomalu zahřeje, dokud vaše pokožka nedosáhne požadované teploty a zůstane v tomto teplotním rozmezí. Pokud je příliš horký, dejte ošetřujícímu vědět a mohou snížit teplotu. Pokud technik používá funkci VariPulse™, bude se cítit jako jemné nasávání na pokožce, jako vakuum s velmi malým výkonem. To může být také sníženo v případě potřeby – existují čtyři různé úrovně VariPulse™. Celkově je ošetření pohodlné, protože úroveň tepla a sání lze snadno přizpůsobit každému jednotlivci.

Jak se budu cítit po léčbě?

Většina pacientů se po relaci Venus Legacy™ cítila uvolněně. Ve skutečnosti je léčba tak pohodlná, že někteří pacienti dokonce usnuli! Ošetřené oblasti je cítit teplo po ošetření, ale tento pocit ustoupí.

Existují nějaké prostoje?

Neexistuje žádný prostoj. Oblast léčby se může objevit trochu začervenalá a na dotek teplá, ale tyto pocity zmizí během jedné až dvou hodin po léčbě.

Potřebuji něco udělat po léčbě?

Naprosto nic! Ve skutečnosti můžete bezprostředně po léčbě aplikovat make-up nebo krém. Můžete se vrátit ke své pravidelné rutině ihned.

Venus Legacy ošetření obličeje

Sdílet článek.

2018-09-20T10:32:10+00:00
shares