Sdílet článek.

Často kladené otázky o Venus Velocity™ Laserové odstranění chloupků

Tím, že se rozhodnete nakonec ukončit nekonečné holení, nudné oškubávání, bolestivé voskování, ostré holicí strojky a špinavé krémy na odstranění chloupků se mohou cítit osvobozující. Ale dlouhý seznam laserových epilačních ošetření může být obtížné zjistit, která je nejlepší volba. Vědecký žargon a zmatené technické pojmy mohou rozhodnout o to víc skličující, takže jsme vynechali přebytek a přilepili jsme se k faktům, abychom odpověděli na nejčastěji kladené otázky o Venus Velocity™ laserové odstranění chloupků.

Kdo je nejlepší kandidát na tuto léčbu?

Nejlepším kandidátem na laserové epilační procedury Venus Velocity™ je někdo unavený z dočasných metod odstraňování chloupků, který hledá trvalé řešení pro snížení vypadávání chloupků na obličej nebo tělo.

Z bezpečnostních důvodů však jednotlivec nemusí být ideálním kandidátem, pokud platí některá z následujících skutečností:

  • Jednotlivec zaznamenal předchozí komplikace pomocí laserových terapií
  • Jednotlivec má v minulosti keloidní jizvení
  • Jednotlivec má v oblasti léčby aktivní infekci nebo anamnézu herpes simplex
  • Jednotlivec použil depilační krém nebo jinou léčbu (odstranění chloupků, vytrhávání, elektrolýzy) během posledních šesti týdnů
  • Jednotlivec je přecitlivělý na hydrochinon nebo jiné bělící činidla
  • Jednotlivec užíval přípravek Accutane během posledních šesti týdnů

Jsou ošetření rychlé?

Laserové odstraňování chloupků Venus Velocity™ je rychlé, ačkoli délka tréninku se bude lišit v závislosti na velikosti ošetřovací oblasti. Ve většině případů mohou být zasedání pořádána během přestávky na oběd a během stejného zasedání je možné léčit několik menších oblastí (například podpaží a linie bikin).

Jaké je ošetření? Je laserové odstranění chloupků bolestivé?

Jakmile začne léčba, očekávejte, že v oblasti budete cítit teplo. Pro většinu laserových epizod pro odstranění chloupků Venus Velocity™ je cítit jako lehké tažené elastického pásku proti pokožce. Aplikátor zařízení má vestavěný chladící prvek, aby bylo ošetření co nejpohodlnější, ale při ošetřování citlivějších oblastí, jako je například linie bikin, lze očekávat určité nepohodlí. Pokud je léčba příliš nepříjemná, poskytovatel léčby může upravit nastavení. Po léčbě se může pokožka cítit jako mírně osluněná. Chladivá komprese může být aplikována na úlevu a pocit by měl zaniknout za jeden až dva dny.

Kolik relací je potřeba k zobrazení výsledků? Je to trvalé?

Laserové odstraňování chloupků Venus Velocity™ trvale snižuje růst chloupků. Totéž, žádná léčba odstranění chloupků není schopna úplně zastavit růst chloupků. Výsledky závisí na tom, jak chloupky rostou. Mohou se objevit některé malé části chloupků. Zatímco všechny chloupky, které vyrůstají zpět v ošetřované oblasti, jsou často řídké, méně hrubé a často nepozorovatelné, může být potřebné jmenovité nastavení pro udržení výsledků.

Existuje nějaká zvláštní péče před nebo po ošetření?

Před každým ošetřením by měla být kůže bez pleťových krémů, krémů nebo make-upu. Před zahájením léčby technik ohole a čistěte oblast. Budou Vám položeny otázky na individuální zdravotní historii, tyto informace pomáhají ošetřujícímu. Zdržujte se od ošetření odstranění chloupků, kromě holení, nejméně šest týdnů před termínem. Doporučuje se také ukončit opalování několik týdnů před každou léčbou.

Po ošetření opatrně očistěte ošetřovanou oblast dvakrát denně a před odchodem použijte opalovací krém s minimálním SPF 15. Pokud je to možné, vyvarujte se nadměrné expozici slunečnímu záření a vyhněte se všem horkým lázním, masážím nebo ošetření, které vyžadují přímý kontakt s ošetřovanou pokožkou po dobu 48 hodin po ošetření. V dnech následujících po léčbě mohou chloupky vypadat slaběji – je to naprosto normální.

Někteří pacienti mohou také zaznamenat, že se jedná o vyrážku doprovázenou mírným svěděním. To je jen reakce pokožky na energii. Zčervenání a svědění by měly během několika dní rychle ustoupit. Chladné komprese nebo antibiotická masť mohou urychlit proces hojení.

Bude tato léčba fungovat na tmavší kůži?

Venus Velocity™ ošetření odstranění chloupků může být bezpečně provedeno na tmavších tónech pleti a opálené pokožce. Existuje však riziko odbarvení kvůli vyšším hladinám pigmentu v kůži. Technik provede zkušební místo a počkají od 15 minut do 48 hodin, v závislosti na tónu pleti, aby zhodnotili reakci pokožky na laser. Z tohoto důvodu je nejvhodnější hledat certifikovaného poskytovatele léčebných postupů, neboť budou nejlépe vědět, jaké parametry léčby jsou pro každý tón pleti nejvhodnější.

Sdílet článek.

2019-02-05T08:48:30+00:00
shares