• Pět tajemství pro zvrácení procesu stárnutí

Sdílet článek.

Pět tajemství pro zvrácení procesu stárnutí

V závislosti na životním stylu člověka existují faktory, které mohou buď přispět k procesu stárnutí, nebo pracovat na jeho zvrácení. S pomocí dvojitých výzkumných studií je stále více zřejmé, že genetika může hrát pouze malou roli v tom, jak jedinec stárne. Proto je důležité věnovat pozornost několika klíčovým praktikám, které přímo ovlivňují tento proces. Zde uvádíme pět klíčových faktorů, které pomohly zvrátit stárnutí:

  1. Jíst dostatek antioxidantů + Hydratace

Potraviny, jako jsou bobule, tmavá zeleň, zelený čaj, česnek, brokolice a rajčata jsou extrémně bohaté na antioxidanty, které pomáhají zničit volné radikály, které stimulují stárnutí. Navíc pít osm až deset sklenic čištěné vody denně pomáhá pokožce zůstat hydratovanou a udržuje tělo detoxikované.

  1. Využijte terapii kmenovými buňkami

Používání pokročilé terapie pomocí kmenových buněk, jako je Venus Skin, umožňuje pokožce v podstatě získat zpět to, co ztrácí s věkem. Tento proces zahrnuje použití růstových faktorů a cytokinů buňky a jejich aplikaci na kůži; tyto aktivní látky mají pozoruhodnou schopnost opravit poškozenou pokožku (což se stává se stárnutím v průběhu času). Toto doplnění tkáně v podstatě zpomaluje čas a poskytuje kůži kmenovými buňkami to, co ztratila přirozeným procesem stárnutí.

  1. Přerušovaný půst

Půst je používán jako mocná léčebná modalita po tisíce let, protože účinně snižuje zánětlivé látky v těle, zvyšuje imunitu a zlepšuje tkáňové hojení. To jsou všechny klíčové charakteristiky dlouhověkosti a anti-stárnutí, které umožňují efektivní práci s opravnými hormony tkání. Ideální způsob, jak rychle přerušovat, je dát tělu přibližně 12 hodin mezi večeří a snídaní každý den. Poskytnete tělu tzv. úplné trávení, které trvá plné čtyři hodiny, po které následuje osm hodin pro úplnou detoxikaci jater.

  1. Meditace

Meditace je mimořádně účinná činnost, která snižuje stres v těle a má fyziologický dopad na to, jak rychle člověk stárne. Díky vědě je dobře známo, že stres (mentální, emocionální a fyzický) přímo zhoršuje proces stárnutí, což způsobuje zvýšenou oxidaci buněk a záněty. Naštěstí jen 15 minut každodenní meditace může mít za následek výrazné snížení stresu a zvýšení délky života.

  1. Pěstujte soucit

Je důležité, abyste vždycky projevovali soucit a sebelásku. Naše mysl má neuvěřitelně silný vliv na naši fyziologii – to je důvod, proč velká část našeho zdraví a dlouhověkosti souvisí jak s vnímáním sebe sama, tak s tím, jak moc se věnujeme péči o sebe. Dejte si čas na odpočinek, cvičení a každodenní omlazení, ve kterých si můžete vychutnat rutinu péče o pleť. Také se ujistěte, že si dáte teplé, uklidňující koupele s esenciálními oleji a především se milujte!

Sdílet článek.

2018-08-08T15:10:54+00:00
shares